|
|
![]() |
|
|
|
ZPRÁVY
Upraveno: 25. února 2019.
Franty Matulíka Ples v Židenicích. V sobotu jsme se zúčastnili dalšího plesu. Samozřejmě, že se účastnili i švagrovi a také s námi byli naši známí, co s nimi jezdíme za vínem. Stejně jako loni to byl společenský ples MČ Židenice, jen tentokráte s pořadovou číslovkou 28. Je to moc pěkný ples a tak sehnat na něj lístky není snadné již z toho důvodu, že většinu míst má obsazenu radnice a sponzoři. Navíc je pro nás na výhodném místě, v Dělnickém domě, což máme kousek od domu. Vstupné zahrnovalo i ochutnávku vín, fotokoutek a tradičně bohatý raut. K tanci a poslechu hrál, stejně jako loni, Polenský Big Band, což se dnes již nevidí tak velký orchestr. Osmnáct muzikantů a pět zpěváků, z nich byly tři ženy. Tentokrát jsem si raději atmosféru plesu dokumentoval sám, sice jen na mobil, neb loni fotící profesionální fotografové žádné fotky nedodali. Naše skupina u stolu. ![]() Večerem nás prováděl Tomáš Sagher, český divadelní herec z Městského divadla Brno. Na pódiu Polenský Big Band. ![]() Jako předtančení vystoupila taneční škola DANZA, která se ještě několikrát předvedla během večera. ![]() Překvapením byly mezi tanečními bloky muzikálové písně v podání herců Městského divadla Brno. ![]() Stoly s rautem a pohled do sálu zachycující atmosféru večera. ![]() Samozřejmě součástí programu byla bohatá tombola. Opět jsme neměli štěstí a nevyhráli. Tentokrát ale štěstí nepotkalo ani naše přátele. Přesto se nám ples líbil velice, s našimi hosty byla výborná zábava a tak se těšíme na další ples za rok. Aktuální radarový snímek oblačnosti - či kde nám prší. Zde je odkaz na web Českého hydrometeorologického ústavu. Pohyb oblačnosti za poslední dvě a půl hodiny. ![]() GDPR. Neboli Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů zpřísnilo podmínky, byť de facto podobná nařízení v různých formách zákonů a vyhlášek platila již dříve. Tedy budu i nadále psát své reportáže a postřehy z mého života a pokud se zde objeví nějaké vaše fotografie, které budete chtít smazat, není problém mi napsat a já to provedu. Jen připomínám, že Občanský zákoník stanoví několik výjimek, kdy k pořízení nebo použití podobizny nebo zvukového či obrazového záznamu člověka není jeho svolení třeba. Jednou z výjimek je pořízení nebo použití přiměřeným způsobem k vědeckému nebo uměleckému účelu a pro tiskové, rozhlasové, televizní nebo obdobné zpravodajství podle § 89 občanského zákoníku.
Život je jako počítač - nikdy nevíte, kdy vám klekne. |